گریتینگ الکتروفورج (ماشینی)
 • تلفن: 08633553908
 • همراه: 09186247765

گریتینگ الکتروفورج (ماشینی)

الکتروفورج يکي از انواع جوش هاي مقاومتي است که در آن هيچ گونه ماده افزودني در اتصال وجود نداشته و اتصالي بسيار محکم و يکنواخت ايجاد مي کند که فاقد هر نوع عيب جوشکاري نسبت به روش دستي بوده و بسيار مناسب براي عمليات پوشش دهي و آبکاري مي باشد . لذا جوش به روش الکتروفورج اطمينان کامل از استحکام محصول را براي مصرف کننده و تضمين کيفيت را فراهم مي نمايد.

دراین نوع به واسطه ی جریان الکتریکی با ولتاژ بالا و همچنین فشاری بالای 100 تن بر متر مربع، قطعات باربر و رابط در یکدیگر فورج می شوند. ازاین طریق مسئله ی خوردگی در جوش را در این نوع گریتینگ نخواهیم داشت.

مزيت هاي استفاده از گريتينگ توليد شده به روش الکتروفورج:

 1. وزن کمتر با استحکام بيشتر تا حدود 40 درصد نسبت به نوع تسمه در تسمه (با توجه به وزن کمتر، قابليت تحمل بار بيشتري را دارا مي باشد.)
 2. کليه نقاط در يکديگر ذوب شده و فاصله هاي بين تسمه باربر و رابط وجود ندارد.
 3. به علت فورج بودن قطعات در يکديگر ، زنگ زدگي در نقاط جوش به وجود نمي آيد در صورتيکه در سيستم دستي نقاط ضعفي در محل جوشکاري بوجود خواهد آمد.
 4. در سيستم الکتروفورج قابليت توليد پنل 6*1 متر وجود دارد که در نوع دستي به علت تابيدگي اين امکان وجود ندارد.
 5. تنوع ضخامت و عرض تسمه از ديگر مزيتهاي الکتروفورج مي باشد.

طراحی در این نوع گریتینگ

گریتینگ های طراحی شده باید به شکلی که نقشه ی ساخت نشان می دهد تولید شوند. لذا پس از تولید پنل 6*1 متر الکتروفورج، آنها را طبق نقشه به مقدر کمتر از ضخامت فریم از درون این پنل برش زده و سپس فریم را دور تا دور آن با استفاده از تسمه های هم ارتفاع مونتاژ و جوش می دهند. سپس تمیزکاری کرده و وارد پروسه گالوانیزه می کنند.

تماس با ما

 •  اراک - شهرک صنعتی شماره 3 خیرآباد - انتهای خیابان نام آوران غربی - جنب تصفیه خانه - ساختمان شرکت نیکو فن پرشین
 • تلفن: 08633553908
 • فکس: 08633553907
 • همراه: 09186247765

معرفی گریتینگ

شبکه های فولادی در حقیقت صفحات مشبکی هستند که علاوه بر امکان عبور هوا و نور از خود از استحکام بالایی برخوردار هستند که از برخورد دو تسمه و یا تسمه و میلگرد در یکدیگر و جوش خوردن آنها بوجود می آید.یکی از مهمترین مزایای استفاده از آنها، استحکام بالای آن به نسبت وزن کم می باشد. در واقع استفاده از این صفحات طبق اصول استاندارد طراحی ضخامت و مشخصات فنی، باعث حصول سطحی مستحکم با وزنی کم می شود.از موارد استفاده آن می توان به استفاده در مخازن نفت و گاز، سکوهای نفتی، کشتی سازی، راه پله های فرار، پله های اسپیرال (گردان)، سازه های فلزی، دریچه های کانال و ... اشاره کرد.

سفارش گریتینگ

قیمت نهایی، مدت زمان تحویل و میزان بار قابل تحمل، با توجه به مشخصات فنی، شکل هندسی، جنس و وزن آن و نیز نوع پوشش گریتینگ محاسبه می گردد. شرکت نیکو فن پرشین با طراحی و تولید گریتینگ بدون محدودیت در شکل هندسی و ابعاد، آماده همکاری با تمامی صنعتگران فعال در این حیطه می باشد. برای استعلام و ارسال سفارش خود هم اکنون اقدام نمایید.

قیمت گریتینگ