استانداردهای گریتینگ
  • تلفن: 08633553908
  • همراه: 09186247765

استانداردهای گریتینگ

به طور قطع تولید هر قطعه ی صنعتی بدون در نظر گرفتن باید ها و نباید های مخصوص به خود قابل امکان نیست. در واقع استانداردی نیاز است تا تولید کننده حدود خط تولید خود را شناسایی کند و بر طبق آن استاندارد پیش برود.

این استاندارد که در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد با عنوان ANSI MBG 531 برای همه سازندگان شناخته شده است. همچنین استاندارد آبکاری آن با عنوان ASTM A123 جهت گالوانیزه لحاظ می گردد.

جهت دانلود پک کامل استانداردهای بین المللی و همچنین جزوه اطلاعات طراحی و ساخت گریتینگ بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

تماس با ما

  •  اراک - شهرک صنعتی شماره 3 خیرآباد - انتهای خیابان نام آوران غربی - جنب تصفیه خانه - ساختمان شرکت نیکو فن پرشین
  • تلفن: 08633553908
  • فکس: 08633553907
  • همراه: 09186247765

معرفی گریتینگ

شبکه های فولادی در حقیقت صفحات مشبکی هستند که علاوه بر امکان عبور هوا و نور از خود از استحکام بالایی برخوردار هستند که از برخورد دو تسمه و یا تسمه و میلگرد در یکدیگر و جوش خوردن آنها بوجود می آید.یکی از مهمترین مزایای استفاده از آنها، استحکام بالای آن به نسبت وزن کم می باشد. در واقع استفاده از این صفحات طبق اصول استاندارد طراحی ضخامت و مشخصات فنی، باعث حصول سطحی مستحکم با وزنی کم می شود.از موارد استفاده آن می توان به استفاده در مخازن نفت و گاز، سکوهای نفتی، کشتی سازی، راه پله های فرار، پله های اسپیرال (گردان)، سازه های فلزی، دریچه های کانال و ... اشاره کرد.

سفارش گریتینگ

قیمت نهایی، مدت زمان تحویل و میزان بار قابل تحمل، با توجه به مشخصات فنی، شکل هندسی، جنس و وزن آن و نیز نوع پوشش گریتینگ محاسبه می گردد. شرکت نیکو فن پرشین با طراحی و تولید گریتینگ بدون محدودیت در شکل هندسی و ابعاد، آماده همکاری با تمامی صنعتگران فعال در این حیطه می باشد. برای استعلام و ارسال سفارش خود هم اکنون اقدام نمایید.

قیمت گریتینگ