• تلفن: 08633553908
  • همراه: 09186247765

سفارش گریتینگ در تمام کشور

شرکت نیکوفن پرشین آماده عقد قرارداد و طراحی، تولید و اجرا گریتینگ در سراسر ایران می باشد.

از جمله این شرکت آماده عقد قرارداد طراحی، تولید و اجرا گریتینگ در تهران، مشهد، اصفهان، کرج، تبریز، شیراز، اهواز، قم، کرمانشاه، ارومیه، رشت، زاهدان، کرمان، اراک، همدان، یزد، اردیبل، بندرعباس، زنجان، قزوین، سنندج، خرم آباد، گرگان، ساری، بجنورد، بندر بوشهر، بیرجند، ایلام، شهر کرد، سمنان، یاسوج و تمام شهرها و استان های کشور می باشد.

همچنین این شرکت آماده عقد قرارداد نمایندگی فروش گریتینگ در شهرهای نام برده شده با شرایط ویژه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می تواند با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

تماس با ما

  •  اراک - شهرک صنعتی شماره 3 خیرآباد - انتهای خیابان نام آوران غربی - جنب تصفیه خانه - ساختمان شرکت نیکو فن پرشین
  • تلفن: 08633553908
  • فکس: 08633553907
  • همراه: 09186247765

معرفی گریتینگ

شبکه های فولادی در حقیقت صفحات مشبکی هستند که علاوه بر امکان عبور هوا و نور از خود از استحکام بالایی برخوردار هستند که از برخورد دو تسمه و یا تسمه و میلگرد در یکدیگر و جوش خوردن آنها بوجود می آید.یکی از مهمترین مزایای استفاده از آنها، استحکام بالای آن به نسبت وزن کم می باشد. در واقع استفاده از این صفحات طبق اصول استاندارد طراحی ضخامت و مشخصات فنی، باعث حصول سطحی مستحکم با وزنی کم می شود.از موارد استفاده آن می توان به استفاده در مخازن نفت و گاز، سکوهای نفتی، کشتی سازی، راه پله های فرار، پله های اسپیرال (گردان)، سازه های فلزی، دریچه های کانال و ... اشاره کرد.

سفارش گریتینگ

قیمت نهایی، مدت زمان تحویل و میزان بار قابل تحمل، با توجه به مشخصات فنی، شکل هندسی، جنس و وزن آن و نیز نوع پوشش گریتینگ محاسبه می گردد. شرکت نیکو فن پرشین با طراحی و تولید گریتینگ بدون محدودیت در شکل هندسی و ابعاد، آماده همکاری با تمامی صنعتگران فعال در این حیطه می باشد. برای استعلام و ارسال سفارش خود هم اکنون اقدام نمایید.

قیمت گریتینگ